Pamuk Şeker Arabası Kiralama İçin Hakkımızda Bölümü

pamuk şeker kiralama

www.pamuksekerkiralama.com bir Hatıra Organizasyon® kuruluşudur.

Pamuk Şeker Arabası kiralama

2000

Biz kimiz?

2000 yılında yeni iletişim aracı olarak kullanılan İnternet üzerinden sizlere ulaşan Hatıra Organizasyon, müşterilerine Düğün, Sünnet Düğünü OrganizasyonuPiknik OrganizasyonuAçılış OrganizasyonuKına Gecesi Organizasyonu, Nişan, Dini Düğün Organizasyonuİslami Kına Organizasyonu vb. hizmetleri vermek ilkesiyle yola çıkmıştır.

Hatıra Organizasyon geçen 20 yıllık süreçte İstanbul başta olmak üzere yakın şehirlerde bu işi en iyi yapan firmalardan biri olmayı başarmıştır. İşinde uzman kadromuz ile bundan sonrada en iyi olma iddiamızı sürdürüyoruz.

“İşimizde daha iyi olmak için sürekli araştırıyoruz.”

Düğün, Sünnet Düğünü Organizasyonu, Piknik Organizasyonu, Açılış Organizasyonu, Kına Gecesi Organizasyonu, Nişan, Dini Düğün Organizasyonu, İslami Kına Organizasyonları ve birçok alanda ihtiyaç duyulduğunda Sıfır Sorun İlkesi ile çalışmaya devam ediyoruz bu konularda sürekli olarak araştırmalar yapıyoruz. Bu alanlarda yeni olan ne varsa takip etmeye ve bunları müşterilerimize sunmaya çalışıyoruz.

“Bahane değil çözüm üretiyoruz.”

Yapmaya çalıştığımız işin tahmin edilenin üzerinde zor bir iş olduğunu çok iyi biliyoruz. Birçok farklı firmanın bu işte çeşitli birçok sorunla karşılaşıyor. Ancak bu sorunların neden çözülemeyeceğine dair bahaneler aramaktansa, bu sorunların nasıl çözüleceği üzerine yoğunlaşıyoruz. Bu yüzdende organizasyon hizmetleri verirken bahaneler değil çözümler üretiyoruz.

Elbette Hatıra Organizasyon‘u farklı kılan tüm özellikler bunlar değil. Bizi daha yakından tanıdığınızda neden farklı olduğumuzu çok daha iyi anlayabilirsiniz.

Hafızalarda kalan en güzel hatıralar için

Müşteri Memnuniyeti
100%
Hijyen
100%
Zamanında Hizmet
100%
Makina Bakımları
100%
Müşteri Memnuniyeti Geri Dönüşümleri
100%

İletişim

Adres

Kocatepe Mahallesi Pazar Caddesi No: 38 / B Bayrampaşa – İstanbul

Çalışma Saatleri

Pazartesi – Cuma

13/00 – 21/00

Cumartesi – Pazar

08/00-24/00

Telefon

0544 328 0942

0554 158 0942

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir