İkram Arabaları Kiralama

İkram Arabaları Kiralama

İkram Arabaları Kiralama Pamuk şeker arabası kiralama hizmetimizden faydalanmak isteyen müşterilerimiz için, İstanbul genelinde hizmetimiz devam ediyor. Yapmak istediğiniz organizasyon çerçevesinde davetlilerinize ve çocuklara pamuk şeker ikram etmek istiyor iseniz, bizler sizin seçmiş olduğunuz mekanda önceden hazırlık yapıp organizasyonun başlaması ile birlikte sayı sınırı olmaksızın pamuk şeker ikramında bulunuyoruz.

İkram Arabaları Kiralama

Pamuk şeker arabası kiralama fiyatları

Pamuk şeker arabası kiralama fiyatları organizasyon hizmetlerimiz içeriklerine göre değişmektedir. Yapacağınız doğum günü organizasyonu için farklı bir çalışma uygulanmakla birlikte, işyeri açılış organizasyonları için farklı bir çalışma uygulamaktayız. Sünnet düğün organizasyonu için davetlilerinize pamuk şekeri dağıtmak istiyor iseniz, belli bir fiyat üzerinden sayı sınırı olmaksızın dağıtım gerçekleştiriyoruz.

İkram Arabaları Kiralama

İstanbul İkram arabaları

İstanbul’un her iki Yakası’nda da ofisimizin olması sebebiyle, gerek Bayrampaşa ofisimiz olsun, gerekse Pendik ofisimiz olsun her iki bölgede de eşit hizmetimiz devam ediyor. Vakti olan müşterilerimiz için hangi yakada iseniz o yakadaki ofisimize çay içmeye bekleriz.

Organizasyon hizmetlerimiz pamuk şeker ile sınırlı değil. Bununla birlikte patlamış mısır arabası kiralama hizmeti de sunmaktayız.

Yine aynı organizasyonlarda ama pamuk şekerin yanında patlamış mısır dağıtmak isteyen müşterilerimiz için de bu hizmetimizi sunuyoruz. Bununla birlikte Osmanlı şerbeti dağıtımı hizmetimizde mevcut tur.  Osmanlı macunu kiralama hizmetimiz de aynı şekilde devam etmektedir.

Open chat