Çikolata Şelalesi Kiralama 

Çikolata Şelalesi Kiralama 

Çikolata Şelalesi Bardağı Fiyatları

Çikolata Şelalesi Kiralama  organizasyon hizmeti vermeyi sürdürüyoruz. Öncelikle şunu belirtmek isteriz ki İstanbul içerisinde iseniz yapacağınız organizasyonda misafirlerinize hoş bir sürpriz hazırlayabilirsiniz. Bunu yapmak artık çok kolay bizleri 0544 328 09 42 numaralı telefonumuzdan aradığınız takdirde size çikolata şelalesi standı kiralama hizmeti verebiliriz. Yapmak istediğiniz organizasyon kapsamında misafirlerinize hoş bir sürpriz yapmaya hazır mısınız.

Çikolata Şelalesi Kiralama 

İş yeri etkinliği

Kiralama hizmetimiz kapsamında. İçeriklere göre fiyatlandırma yapıyoruz. Örnek vermek gerekirse kişi üzerinden hesap yapılıyor. Yani kısaca bir kişi ile 100 kişi arasında olan organizasyon hizmetimiz başlıyor. Bununla birlikte kişi sayısı değiştikçe kiralama hizmet bedeli de değişmektedir. Tüm bu konularla alakalı detayları öğrenmek için bizleri arayabilirsiniz. 

Doğum günü organizasyonu Çikolata Şelalesi

Başta doğum günü organizasyonları olmak üzere Birçok alanda kiralama hizmeti sunuyoruz. Gerek çikolata şelalesi olsun gerekse ikram arabaları kiralama. Bu nedenle Bizler de çikolata şelalesinin bilinenin aksine bir dağıtım yapmıyoruz. Çikolata şelalesi bardağı ile sunum yapılmaktadır. İçerik olarak mevsiminin meyveleri kullanılmaktadır.Artık sadece avm’lerdeki çikolata şelalesi değil birçok organizasyonda da bu hizmeti almak çok kolay.

Çikolata Şelalesi Bardağı Fiyatları

Organizasyon hizmeti hesaplanırken çikolata şelalesi bardağı fiyatları üzerinden hesaplanmaktadır. Örnek vermek gerekirse hesaplamalar asgarii 100 kişi üzerinden yapılıyor. Bu oran bir organizasyon için Makul sayılabilecek bir rakam. Elbette ki daha kalabalık organizasyonlar içinde farklı fiyatlar uygulanarak organizasyon hizmeti veriyoruz. Sizler de çikolata şelalesi kiralayıp misafirlerinize hoş bir sürpriz yapmak istiyorsanız bizlere 0544 328 09 42 numaralı telefonumuzdan ulaşabilirsiniz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*