Arnavutköy Kiralık mısır arabası

Arnavutköy Kiralık mısır arabası organizasyonu için bizden Talep edilen Patlamış mısır makinesi ve salep dağıtımı Hizmetini gerçekleştirdik. Şirket içi motivasyonu arttırmak amacıyla yapılan organizasyonda, Şirket çalışanlarına Patlamış mısır ve salep ikramında bulunduk. Ikram arabaları bölümünde bulunan birçok hizmetimizden bir tanesi olan. Salep kiralama kış aylarında en çok tercih edilen organizasyonlarımız dan bir tanesidir. Sizlerde organizasyon içerisinde salep dağıtmak isterseniz 0 544 328 09 42 numaralı telefonumuzu arayabilirsiniz.

Arnavutköy Kiralık mısır arabası

Patlamış mısır arabası kiralama

Ikram arabaları bölümünde en çok tercih edilen hizmetlerden bir tanesi olan. Patlamış mısır kiralama hizmeti Beylikdüzü Beylikdüzü’ndeki motivasyon programında da tercih edildi. Pamuk şeker kiralama hizmeti yanı sıra. Patlamış mısır arabası kiralama hizmetimiz de en çok tercih edilen organizasyon hizmetlerinden bir tanesidir. Gerek şirket içi programlar olsun gerekse okul programları olsun Patlamış mısır makinası kiralama hizmetimiz sürüyor. 

Arnavutköy Kiralık mısır arabası

Pamuk şeker arabası kiralama

Sokak satıcıları dediğimiz bölümlerden olan pamuk şeker kiralama. Çocuklar kadar büyüklerin de ilgisini çekmeye devam ediyor. Elbette ki yıllar geçtikçe dağıtım şekli değilse de tadı hiçbir zaman değişmeyen. Pamuk şeker dünün çocukları bugünün yetişkinlerin de ilgi odağı olmaya devam ediyor. Ancak şunu belirtmek isteriz ki. Okul organizasyonlara dışında sünnet organizasyonlarında da en az Patlamış mısır kadar talep görmektedir. Fakat şunu da belirtelim ki pamuk şeker ve Patlamış mısır makinaları. İkisi aynı anda en çok tercih edilen ikram arabaları oluyor.

Arnavutköy Kiralık mısır arabası
Osmanlı macunu kiralama

Osmanlı kültürümüzden bugünlere gelen Osmanlı macunu artık birçok organizasyonda olmazsa olmaz haline gelmiştir. Bu sebepten Biz de ikram arabaları bölümümüzde bulunan Osmanlı macunu kiralama hizmetimizi sürdürüyoruz. Yapmak istediğiniz program içerisinde misafirlerinize geleneksel bir tat sunmak isterseniz size bir telefon kadar yakınız.

Beylikdüzü salep kiralama
Osmanlı şerbeti kiralama

Yine Osmanlı’dan günümüze gelen tatlardan olan Osmanlı şerbeti kiralama hizmetimiz tüm hızıyla devam ediyor. Ancak öte yandan belirtmek isteriz ki. Kış aylarında nasıl salep tercih ediliyor ise, Yaz aylarında vazgeçilmezi Osmanlı şerbeti oluyor. Bu nedenle sıcak yaz günlerinde birçok organizasyonlarınızda Osmanlı şerbeti ikramında bulunuyoruz. Sizlerde organizasyon yapmayı planlıyor iseniz özellikle Yaz ayları için Şiddetle tavsiye ediyoruz.

Lokma döktürme

Hayır lokması döktürme de denilen lokma dağıtım hizmetimiz İstanbul genelinde devam ediyor. Mobil araçlarımız ile Hayır lokması dağıtım hizmetini gerçekleştiriyoruz. Fakat şunu belirtmek isteriz ki, lokma dağıtımı hizmeti almak isteyen siz değerli müşterilerimiz. Önceden rezervasyon yaptırmanız önemle rica olunur. Elbette ki son dakika gelen işler araçlarımız müsait olduğu takdirde kabul edilebiliyor. Bu nedenle planlamanız ı En az 10 gün önceden yapıp. Ona göre araç kiralama hizmeti alırsanız daha sağlıklı olacaktır. Ikram arabaları sokak satıcılığı gibi birçok alanda hizmet vermekteyiz. Bu ve bunun gibi konular için 0 544 328 09 42 numaralı telefonumuzu arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir