Çatalca Mısır Arabası Kiralama

Çatalca Mısır Arabası Kiralama

Çatalca Mısır Arabası Kiralama diğer adı ile popcorn kiralama hizmeti. İstanbul genelinde tüm organizasyonlarda kiralama hizmeti sunuyoruz. Patlamış mısır kiralama hizmeti şu şekilde oluyor. Öncelikle organizasyon günü adresi ve saati bize bildirildiği taktir’de, Organizasyon başlamasına bir saat kala biz hazır oluyoruz. Devamında ise anlaşılan zaman içerisinde dağıtım gerçekleşiyor.

Çatalca Mısır Arabası Kiralama

Mısır Patlatma Makineleri

Patlamış mısır makinesi ile dağıtım yaptığımız organizasyonlar şu şekilde oluyor.

  • Doğum günü organizasyonları
  • Sünnet düğünleri
  • Okul etkinlikleri
  • Açılış organizasyonu
  • İş yeri motivasyonları
  • Piknik organizasyonları
  • Nişan ve kına programları

Gibi sıralayabiliriz. Elbette bununla sınırlı değil yaptığımız işler. Sizin yapmak istediğiniz tüm organizasyonlarda Patlamış mısır dağıtımı yapıyoruz.

Çatalca Mısır Arabası Kiralama

Patlamış mısır arabası nasıl kiralanır?

Bu soruya şu şekilde cevap verebiliriz. Alacağınız hizmet için bizi aradığınız taktir’de. Önceliklesizin için kayıt açıyoruz. Açtığımız kayıt tarihinde gelip programı yapıyoruz. Elbette kendi içinde bir çok farklılık katabiliriz. Örneğin Pamuk şeker arabası kiralama olabilir. Osmanlı macunu dağıtımı yapabiliriz. Osmanlı şerbeti ikramında bulunabiliriz. Bunlar için öncelikle sizin karar vermeniz gerekiyor.

Mısır Patlatma Makineleri
Pamuk şeker arabası kiralama

Pamuk şekerci kiralama içinde 0544 328 0942 numaralı telefonumuzu arayabilirsiniz. Size en şık araçlarımız ile hizmet veririz. İkram arabaları içinde en çok tercih edilen lezzetlerden olan pamuk şeker başta çocuklar olmak üzere bir  çok kesimin en çok tercih ettiği sokak lezzetidir.

Mısır Patlatma Makineleri
Popcorn arabası kiralama fiyatları

Verdiğimiz fiyatlar İstanbul için geçerlidir. Popcorn arabası ve pamuk şeker arabası kiralama fiyatı için 0544 328 0942 numaralı telefonumuzu arayabilirsiniz. İstanbul sokak lezzetleri olarak uygun fiyata kaliteli hizmet sunma politikamız devam ediyor. İstanbul genelinde tüm ilçelerde hizmet veriyoruz.

Etkinlik Organizasyonu

Bir çok organizasyon içerisinde talep edilen patlamış mısır organizasyonu. Etkinlik organizasyonu içerisinde pamuk şeker arabası ile beraber vazgeçilmez olmaktalar. Özellikle doğum günü başta olmak üzere bir çok özel günde kiralama talep ediliyor. Sizde yapacağınız etkinlik için bizi arayabilirsiniz. Detaylar için size bir telefon kadar yakınız. İletişim 0544 328 0942 Siz arayın gerisini bize bırakın. Size zamanın tadını çıkarmak kalsın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir