Gaziosmanpaşa Panayır yiyecekleri kiralama

Gaziosmanpaşa Panayır yiyecekleri kiralama

Gaziosmanpaşa Panayır yiyecekleri kiralama Patlamış mısır arabası kiralama ve Pamuk şeker arabası kiralama hizmetimiz devam etmektedir. Yapacağınız organizasyonlar için davetlilerinize patlamış mısır ikram etmek isteyen müşterilerimiz için, Mısır standı kurulumunu gerçekleştiriyoruz. İş yeri açılış organizasyonu patlamış mısır dağıtmak isteyenler için, yine aynı şekilde mısır standımızı kurup patlamış mısır ikramında bulunuyoruz.

Gaziosmanpaşa Panayır yiyecekleri kiralama

Sünnet düğün organizasyonu

Sünnet düğün organizasyonu yapan müşterilerimiz gelen davetlilere Mısır ikram etmek ister iseler, yine aynı şekilde mısır dağıtım hizmetini gerçekleştiriyoruz. Elbette ki sadece bu alanla sınırlı değil yapmış olduğumuz, patlamış mısır standı kiralama hizmetinde birçok okullarda aynı şekilde öğrencilere Mısır dağıtımında bulunduk. Ana okulları başta olmak üzere ilkokullar en çok patlamış mısır standı talebeden okullar arasında dırlar. 23 Nisan Ulusal egemenlik çocuk Bayramı’nda da aynı şekilde birçok okulda patlamış mısır makinası kiralama hizmeti sunuyoruz.

Patlamış mısır arabası kiralama fiyatları

patlamış mısır arabası kiralama fiyatları en uygun düzeyde tutup genelde herkesin kiralayabileceğiniz şekilde hizmet sunmaktayız. Elbetteki organizasyon içeriklerine göre değişiklik göstermekle birlikte, ortalama fiyatları belirli düzeyde tutuluyor. İş yeri kampanyalarında sıkça talep edilen patlamış mısır makinesi kiralama, kampanya yapan işyerinin vitrin bölümüne konulup genelde yoldan geçenlerin ya da mağaza ziyaret edenlerin ulaşabilmeleri en kolay yerden müşterilere sunuluyor.Ve Mağaza ziyaretçilerine patlamış mısır ikramında bulunmaktayız.

Dileyen Müşterilerimiz Pendik şubemiz ve  Bayrampaşa’daki şubemizde isterlerse gelip görüşmede yapılabilir.

İstanbul’un her iki Yakası’nda da ofisimizin olması sebebiyle, gerek Bayrampaşa ofisimiz olsun, gerekse Pendik ofisimiz olsun her iki bölgede de eşit hizmetimiz devam ediyor. Vakti olan müşterilerimiz için hangi yakada iseniz o yakadaki ofisimize çay içmeye bekleriz.

Organizasyon hizmetlerimiz pamuk şeker ile sınırlı değil. Bununla birlikte patlamış mısır arabası kiralama hizmeti de sunmaktayız.

Yine aynı organizasyonlarda ama pamuk şekerin yanında patlamış mısır dağıtmak isteyen müşterilerimiz için de bu hizmetimizi sunuyoruz. Bununla birlikte Osmanlı şerbeti dağıtımı hizmetimizde mevcut tur.  Osmanlı macunu kiralama hizmetimiz de aynı şekilde devam etmektedir.

Bunlara ilaveten daha birçok hizmetimiz mevcut olup, hayır lokması dağıtım hizmetinden de faydalanabilirsiniz. İş yeri açılışlarında hayır lokması dağıtmak isteyen müşterilerimiz için hayır lokması aracımız ile gelip lokma dağıtımını gerçekleştiriyoruz. Tabii en çok vefat eden yakınlarımız için lokma dağıtım hizmeti olsa da yine müşterilerimizin birçoğu açılış organizasyonları, Piknik organizasyonlarında lokma dağıtım hizmetinden faydalanmaktadır lar. Sizde İkram arabaları kiralamak isterseniz? 0544 328 0942 arayabilirsiniz.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*