İkram Arabası Kiralama İstanbul

İkram Arabası Kiralama İstanbul Patlamış mısır arabası kiralama hizmetimiz devam etmektedir. Yapacağınız organizasyonlar için davetlilerinize patlamış mısır ikram etmek isteyen müşterilerimiz için, Mısır standı kurulumunu gerçekleştiriyoruz. İş yeri açılış organizasyonu patlamış mısır dağıtmak isteyenler için, yine aynı şekilde mısır standımızı kurup patlamış mısır ikramında bulunuyoruz.

İkram Arabası Kiralama İstanbul

Pamuk şeker arabası kiralama

Pamuk şeker arabası kiralama hizmetimizden faydalanmak isteyen müşterilerimiz için, İstanbul genelinde hizmetimiz devam ediyor. Yapmak istediğiniz organizasyon çerçevesinde davetlilerinize ve çocuklara pamuk şeker ikram etmek istiyor iseniz, bizler sizin seçmiş olduğunuz mekanda önceden hazırlık yapıp organizasyonun başlaması ile birlikte sayı sınırı olmaksızın pamuk şeker ikramında bulunuyoruz.

Pamuk şeker arabası kiralama fiyatları

Pamuk şeker arabası kiralama fiyatları organizasyon hizmetlerimiz içeriklerine göre değişmektedir. Yapacağınız doğum günü organizasyonu için farklı bir çalışma uygulanmakla birlikte, iş yeri açılış organizasyonları için farklı bir çalışma uygulamaktayız. Sünnet düğün organizasyonu için davetlilerinize pamuk şekeri dağıtmak istiyor iseniz, belli bir fiyat üzerinden sayı sınırı olmaksızın dağıtım gerçekleştiriyoruz.

Sünnet düğünleri

Sünnet düğünleri’ne katılım sayısı üç aşağı beş yukarı belli olmasından dolayı, belli bir fiyat üzerinden gidilebiliyor. Aynı pamuk şeker dağıtımını iş yeri organizasyonları için gerçekleştirmekteyiz. Fakat açılış organizasyonları dediğimiz fuar organizasyonları, iş yeri açılış organizasyonlarında sistem biraz daha farklı çalışmaktadır. Sebebi de çok fazla katılımcı olmasından dolayı farklı bir fiyat politikası izliyoruz. Okul organizasyonlarında da pamuk şeker ikramında bulunuyoruz. Ana okulları olsun, ilkokullar olsun, 23 Nisan Ulusal egemenlik çocuk Bayramı olsun hepsinde pamuk şeker dağıtım hizmetimiz bulunuyor. Tabii sadece bununla sınırlı değiliz, birçok reklam ve dizi setlerinde de pamuk şeker standı kullanmaktayız. Sizlerde yapacağınız organizasyon için 0544 328 09 42 numaralı telefonumuzu arayabilirsiniz.

İstanbul İkram arabaları

İstanbul’un her iki Yakası’nda da ofisimizin olması sebebiyle, gerek Bayrampaşa ofisimiz olsun, gerekse Pendik ofisimiz olsun her iki bölgede de eşit hizmetimiz devam ediyor. Vakti olan müşterilerimiz için hangi yakada iseniz o yakadaki ofisimize çay içmeye bekleriz.

Organizasyon hizmetlerimiz pamuk şeker ile sınırlı değil. Bununla birlikte patlamış mısır arabası kiralama hizmeti de sunmaktayız.

Yine aynı organizasyonlarda ama pamuk şekerin yanında patlamış mısır dağıtmak isteyen müşterilerimiz için de bu hizmetimizi sunuyoruz. Bununla birlikte Osmanlı şerbeti dağıtımı hizmetimizde mevcut tur.  Osmanlı macunu kiralama hizmetimiz de aynı şekilde devam etmektedir.

Bunlara ilaveten daha birçok hizmetimiz mevcut olup, hayır lokması dağıtım hizmetinden de faydalanabilirsiniz. İş yeri açılışlarında hayır lokması dağıtmak isteyen müşterilerimiz için hayır lokması aracımız ile gelip lokma dağıtımını gerçekleştiriyoruz. Tabii en çok vefat eden yakınlarımız için lokma dağıtım hizmeti olsa da yine müşterilerimizin birçoğu açılış organizasyonları, Piknik organizasyonlarında lokma dağıtım hizmetinden faydalanmaktadır lar. Sizde İkram arabaları kiralamak isterseniz? 0544 328 0942 arayabilirsiniz.

Sünnet düğün organizasyonu

Sünnet düğün organizasyonu yapan müşterilerimiz gelen davetlilere Mısır ikram etmek ister iseler, yine aynı şekilde mısır dağıtım hizmetini gerçekleştiriyoruz. Elbette ki sadece bu alanla sınırlı değil yapmış olduğumuz, patlamış mısır standı kiralama hizmetinde birçok okullarda aynı şekilde öğrencilere Mısır dağıtımında bulunduk. Ana okulları başta olmak üzere ilkokullar en çok patlamış mısır standı talebeden okullar arasında dırlar. 23 Nisan Ulusal egemenlik çocuk Bayramı’nda da aynı şekilde birçok okulda patlamış mısır makinası kiralama hizmeti sunuyoruz.

Patlamış mısır arabası kiralama fiyatları

patlamış mısır arabası kiralama fiyatları en uygun düzeyde tutup genelde herkesin kiralayabileceğiniz şekilde hizmet sunmaktayız. Elbetteki organizasyon içeriklerine göre değişiklik göstermekle birlikte, ortalama fiyatları belirli düzeyde tutuluyor. İş yeri kampanyalarında sıkça talep edilen patlamış mısır makinesi kiralama, kampanya yapan işyerinin vitrin bölümüne konulup genelde yoldan geçenlerin ya da mağaza ziyaret edenlerin ulaşabilmeleri en kolay yerden müşterilere sunuluyor.Ve Mağaza ziyaretçilerine patlamış mısır ikramında bulunmaktayız.

Dileyen Müşterilerimiz Pendik şubemiz ve  Bayrampaşa’daki şubemizde isterlerse gelip görüşmede yapılabilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir