Sultangazi etkinlik alanı

Sultangazi etkinlik alanı

Sultangazi etkinlik alanı

Sultangazi etkinlik alanı İstanbul’un güzel semtlerinden olan Sultangazi. Her yıl olduğu gibi bu sene de farklılığını ön plana çıkardı. Ramazan ayı boyunca Sultangazi etkinlik çadırında birbirinden değerli sanatçıları misafir etti. Örneğin Sultangazi semtinde oturan vatandaşlar olsun. Yada diğer semtlerden gelen misafir vatandaşlar için güzel programlar icra ettiler. Bu vesile ile Sultangazi Belediyesi çalışanlarına. Ve Sultangazi belediye başkanı Abdurrahman Dursun Bey’e çok teşekkür ediyoruz. Hatıra organizasyon olarak Bizler de. Ramazan ayı boyunca Sultangazi etkinlik çadırında bazen pamuk şeker dağıtımı yaptık. Bazen patlamış Mısır ikramında bulunduk, bazen de Osmanlı macunu ve Osmanlı şerbeti ikramında bulunduk. Sizler de yapmak istediğiniz programlarda. İkram arabaları kiralamak isterseniz 0544 328 09 42 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz. 

Sultangazi etkinlik alanı

Pamuk şeker arabası kiralama

Bu sene başta Sultangazi etkinlik alanı olmak üzere. Birçok alanda pamuk şeker arabası kiralama hizmetinde bulunduk. Örneğin Ramazan etkinlikleri olsun yada 23 Nisan etkinlikleri olsun. Bir çok alanda pamuk şeker arabası kiralama hizmeti ile gerek çocuklar olsun. Gerekse büyüklerin gönüllerinde taht kurduk. Bu vesile ile Sizler de yapmak istediğiniz programlar içerisinde. Pamuk şeker arabası kiralamak isterseniz 0544 328 09 42 numaralı telefondan detaylı bilgi alabilirsiniz. 

Patlamış mısır arabası kiralama

Popcorn makinesi yani diğer adı ile Patlamış mısır arabası kiralama. Hizmetinden faydalanmak isteyen.Siz değerli müşterilerimiz için iletişim numaramız 0544 328 09 42 aradığınız takdirde bu numaradan sizlere yardımcı oluyoruz. Sünnet düğün organizasyonlarında gelen davetlilerinize Patlamış mısır ikramında bulunmak İsterseniz size bir telefon kadar yakınız. 

Osmanlı macunu kiralama

Tarihi Osmanlı kültüründen bugüne kadar gelen tatlardan olan. Osmanlı macunu 5 farklı renkten 5 farklı lezzetten oluşmaktadır. Sonuç olarak Pamuk şekerden sonra çocukların en çok tercih ettiği yiyecek Osmanlı macunu. Birçok etkinlik çerçevesinde kiralama hizmeti sunuyoruz. Başta doğum günü organizasyonu olmak üzere. Sünnet düğünü organizasyonu ve piknik organizasyonlarında Osmanlı macunu kiralama hizmeti almak için bizi arayabilirsiniz. 

Osmanlı şerbeti kiralama

Macunda olduğu gibi Osmanlı’nın geleneksel tatlarından olan. Osmanlı şerbeti kiralama hizmeti artık çok kolay. 0544 328 09 42 numaralı telefonu aradığınız takdirde. Osmanlı şerbeti kiralama hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Birçok organizasyonda Osmanlı şerbeti tercih edilmektedir Sizlerde öyle bir tercihte bulunmak isterseniz bizleri arayabilirsiniz. 

Mobil Hayır lokması

Hayır lokması dağıtımı için 0544 328 09 42 numaralı telefonumuzdan detaylı bilgi alabilir. Ve lokma dağıtımının sadece cenazeler için olmadığı ile alakalı detaylı bilgide öğrenebilirsiniz. Birçok organizasyon çerçevesinde lokma aracımız ile mobil lokma dağıtımı gerçekleştiriyoruz. İstanbul içerisinde birçok noktada lokma dağıtmak istiyorsanız 0544 328 09 42 numaralı telefonumuzu arayabilirsiniz. 

kategori:

Etiketler:

Yanıt yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir