Zaim Üniversitesi Popcorn dağıtımı

Zaim Üniversitesi Popcorn dağıtımı

Zaim Üniversitesi Popcorn dağıtımı

İkram arabaları kiralama

Zaim Üniversitesi Popcorn dağıtımı İstanbul Küçükçekmece’de bulunan Zaim Üniversitesi’nde pamuk şeker Osmanlı macunu ve Patlamış mısır ikramında bulunduk. Her şeyden önemlisi Üniversite öğrencilerinin isteği üzerine Okulun bahçesinde düzenlenen etkinlik çerçevesinde. Pamuk şeker dağıtımı Patlamış mısır dağıtımı ve Osmanlı macunu ikramında bulunduk. Aynı şekilde Sizler de Okulunuzda yapmak istediğiniz etkinlik için bizleri arayabilirsiniz.

Zaim Üniversitesi Popcorn dağıtımı

Kemerburgaz Bahçeşehir Üniversitesi

İstanbul’un Eyüp ilçesinin Kemerburgaz semtinde bulunan Bahçeşehir Üniversitesi için pamuk şeker ve Patlamış mısır ikramında bulunduk. Üniversite öğrencilerinin yapmış olduğu etkinlik çerçevesinde bizden Talep edilen ikram arabaları. İstedikleri zaman gün ve saatte arkadaşlarımız Orada hazır bulundular. Kısacası Üniversite öğrencileri ile çok güzel bir zaman geçirdik. Her şeyden önemlisi gerek Üniversite öğrencileri için olsun gerekse bizim personel arkadaşlarımız için olsun güzel bir anı oldu. Dolayısıyla Üniversite etkinlikleri için siz de ikram arabaları kiralamak isterseniz 0544 328 09 42 numaralı telefonumuzu arayabilirsiniz. 

Zaim Üniversitesi Popcorn dağıtımı

İstanbul Zaim Üniversitesi Popcorn dağıtımı

Sokak satıcıları da denilen araçlar içinde neler var sorusuna cevap arayalım. Her şeyden önce ikram arabaları demek. Pamuk şeker arabası, Patlamış mısır makinesi, Maraş dondurması gibi birçok seçeneği içinde barındırmaktadır. Ancak Diğer taraftan Osmanlı macunu ve Osmanlı şerbeti de ikram arabaları dağıtımı içine girmektedir. Ayrıca kahveci güzeli kestane arabası gibi dağıtımlarda yine ikram arabaları içine girmektedir. Yani başka bir deyişle açıklığa kavuşturmak gerekirse Panayır yiyecekleri, Sokak satıcıları ve ikram arabaları aynı kapıya çıkmaktadır. Bu nedenle bu tarz araçları kiralamak istiyor iseniz 0544 328 09 42 numaralı telefondan detaylı bilgi alabilirsiniz.

Panayır yiyecekleri nerelerde tercih ediliyor?

 • Şirket içi motivasyon programları
 • Doğum günü organizasyonları
 • 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı
 • Ramazan etkinlikleri
 • Mezuniyet törenleri
 • 23 Nisan Ulusal Egemenlik Çocuk Bayramı
 • Piknik etkinlikleri
 • Karne şenlikleri
 • Bekarlığa veda partisi
 • Sünnet düğün organizasyonları
 • Düğün organizasyonları
 • Kermes programları
 • Kına organizasyonu

Buna benzer birçok alanda ikram arabaları kiralama hizmeti veriyoruz. Bu nedenle bu tarz organizasyon ihtiyacınız varsa sizlere bir telefon kadar yakınız. Her şeyden önemlisi Kaliteyi uygun fiyata bulabileceğiniz adrestesiniz. 

Zaim Üniversitesi Popcorn dağıtımı

Her yıl kutlanan 23 Nisan Çocuk Bayramı’nda. En çok tercih edilen pamuk şeker arabası kiralama hizmeti Bu yılda 1 sırada olmayı sürdürüyor. Örneğin Sivil toplum örgütleri başta olmak üzere. Çocuk esirgeme kurumları ve okullar 23 Nisan Çocuk Bayramı’nda da pamuk şeker ve Patlamış mısır kiralama hizmeti almayı sürdürüyor. Aynı şekilde Siz de 23 Nisan Çocuk Bayramı’nda çocuklara güzel bir Jest yapmak istiyorsanız 0544 328 09 42 numaralı telefonumuzu ararsanız sizlere yardımcı oluyoruz. 

Şirket içi motivasyon programları

Başlat kurumsal firmalar olmak üzere şirket içi motivasyon programlarında Panayır yiyecekleri kiralama hizmeti alıyorlar. Örneğin Çalışanların en çok tercih ettiği yiyecek ise Patlamış mısır oluyor. Ancak diğer taraftan ardından pamuk şeker gelmektedir. Mevsimine göre Maraş dondurması ve Osmanlı şerbeti de en çok tercih edilenler  arasındadır. 

kategori:

Etiketler:

Yanıt yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir